Agora AVM’de muhteşem 2 gün

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Agora Alışveriş Merkezi 26 Mayıs ve 27 Mayıs’ta gerçekleştireceği etkinliklerle hafta sonu öncesi terapi gibi 2 gün yaşatacak

agora-avmde-muhtesem-2-gun

 

Agora AVM’ye gelen ziyaretçiler 26 Mayıs Perşembe Günü “Ebru ve Kaligrafi Atölyesi”ne ve 27 Mayıs Cuma Günü “Daha Mutlu bir evlilik için” konulu söyleşiye katılma fırsatı bulacak.


Her hafta Cuma günü alanında uzman konukları ağırlayan Agora Sohbetleri, 27 Mayıs Cuma günü Uzman Psikolojik Danışman Ferhan Bıçakçılar’ı ağırlayacak. Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında saat 16:00’da başlayacak olan söyleşide,  Ferhan Bıçakçılar  “Daha Mutlu Bir Evlilik İçin” konulu sohbetiyle ziyaretçiler ile buluşacak. Bıçakçılar, merak edilen soruları da cevaplayacak.

 

Agora Alışveriş Merkezi’nde ebru ve kaligrafi atölyesi
26 Mayıs tarihinde; Ebru Eğitmeni Özlem Karakiya ve Kaligrafi Eğitmeni Mürteza Özgedik ile “Ebru ve Kaligrafi Atölyesi” gerçekleşecek. Saat 15:00- 17:00 arası A Blok üst geçitte gerçekleşecek Atölyede sanatseverlere Ebru ve Kaligrafi sanatı ile alakalı püf noktalar gösterilecek.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, sağlık, moda, kişisel gelişim, aile ilişkileri, toplumsal farkındalık, el sanatları gibi birçok farklı konunun işlendiği Agora Sohbetlerinde bu hafta evlilik ve aile hayatı gibi çok önemli bir konunun işleneceğini belirtti. Konusunda uzman konukları ve sanatseverlerin ilgi duyduğu atölyeleri Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Noyan; konu ve konuklarıyla farkındalık yaratan etkinliklere tüm İzmirlileri davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri