Agora AVM uzmanları ağırlamaya devam ediyor

13 Nisan 2016 Çarşamba

Her hafta birbirinden farklı konu ve konukları ağırlayan Agora Sohbetleri 15 Nisan Cuma günü Uzm.Psk. Özenç Ertan Öztekin ’i ağırlayacak

agora-avm-uzmanlari-agirlamaya-devam-ediyor

Her hafta birbirinden farklı konu ve konukları ağırlayan Agora Sohbetleri 15 Nisan Cuma günü Uzm.Psk. Özenç Ertan Öztekin ’i ağırlayacak. Saat 16:00’da gerçekleşecek olan söyleşide Öztekin, “Çocuklarda Stres Kaygı ve Zor Yaşam Olayları” konusu ile Agora Sohbetleri takipçileri ile buluşacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Sohbetlerinin ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile takip edildiğini, aile içi iletişim, sağlıklı yaşam, fiziksel ve ruhsal gelişim gibi hayata dair birçok konunun ve alanlarında birbirinden uzman konukların Agora Sohbetlerinde ziyaretçilerle buluşturmaya devam edeceklerini belirtti. Noyan, 15 Nisan saat 16:00’da Agora Sohbetlerinde gerçekleşecek Uzman Psikolog Özenç Ertan Öztekin’in  “Çocuklarda Stres Kaygı ve Zor Yaşam Olayları” konulu sohbetin aileler için önemli bir konu olduğunu sözlerine ekledi.

Uzm.Psk. Özenç Ertan Öztekin  kimdir?
1974 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş ilk, orta,lise ve üniversite öğrenimini de  Izmir’de tamamlamıştır. 1995 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuş, Yüksek Lisansını ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Alanında 2002 yılında tamamlamıştır. Zor Vakalarda Şema Odaklı Terapiler, Aile Terapileri 1, Aile Terapileri 2, Çocuk ve Ergenlerde Oyun ve Aktivite Yoluyla Değerlendirme ve tedavi gibi alanında birçok eğitim almıştır.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri