Agora AVM ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor

27 Nisan 2016 Çarşamba

Agora Alışveriş Merkezi, etkinlikleri ve konukları ile İzmir’de fark yaratmaya devam ediyor. Ünlü yazarları, müzisyenleri ve sanatçıları ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi 26 Nisan’da ünlü Nefes Koçu Nevşah Fidan Karamehmet’i konuk etti

agora-avm-unlu-isimleri-agirlamaya-devam-ediyor

Nefes Mutluluğa Giden Yol, İyileşmek istiyorsan ve Altın Kitabın Sırları gibi kitaplarıylaruh ve beden sağlığına dikkat eden kitapseverleri buluşturan Ünlü Nefes Koçu Nevşah Fidan Karamehmet pek çok kişiyi ‘Doğru Nefes’ ile tanıştırdı.  Nefesle kendilerini iyileştiren yüzlerce insan olduğuna dikkat çeken Karamehmet 26 Nisan Salı Günü Agora Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluştu.


Söyleşiden sonra kitaplarını imzalayan Nevşah Fidan Karamehmet, Türkiye’de yüzde 30 oranında doğru nefes kullanıldığını, her nefes koçunun ücretsiz nefes analizi yapabileceğini ve yaptırılması gerektiğini belirtti. Hücre yenilenmesi için yeterli oksijen sağlanması gerektiğinden bahsederken doğru nefesle kanser ve türevleri dâhil en ağır hastalıkların bile atlatılabileceğine değindi. Türkiye’de çığ gibi büyüyen doğru nefes yöntemleri ile yıllardır hastalanmayan insanlar olduğunu ve yeterli nefesin gitmediği organlarımızın sağlığını kaybettiği bilgisini Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle paylaştı. 


2002 senesinde yoga eğitmenliğine devam ederken; nefes konusunda uzmanlık eğitimleri almaya başlayan Karamehmet, doğal nefesin tüm nefes tekniklerinin ötesindeki mucizevî gücünü keşfetti. 2007 yılında yurtiçi ve yurtdışından doktorlar, psikologlar ve eğitmenlerin de içinde bulunduğu bir ekiple Türkiye’nin ilk ve tek Nefes Akademisini kurdu.


Etkinlikler devam edecek
Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Nefes Koçu Nevşah Fidan Karamehmet ile “Doğru Nefes” konulu söyleşiyi çok faydalı bulduğunu belirterek, 29 Nisan Cuma günü saat 16.00’da Nöroloji Uzmanı Dr. Gökhan Gürel’i ‘Baş ağrısı ve migren ile başa çıkabilme’ konulu söyleşisi ile Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile buluşturacaklarını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri