Agora Alışveriş Merkezi’nden çocuklar için çok sayıda etkinlik!

20 Nisan 2017 Perşembe

Agora Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı farklı etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor

agora-alisveris-merkezinden-cocuklar-icin-cok-sayida-etkinlik

Agora Alışveriş Merkezi bu yıl 23 Nisan’ı çok sayıda etkinlikle kutlayacak. İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları 3. sınıf öğrencilerinden oluşan 60 kişilik koro 23 Nisan şarkısı, İzmir Marşı, Hayat Bayram Olsa ve İTÜ Marşı’nı seslendirecekler. Etkinlik, A blok etkinlik alanında 13.30’da başlayacak.

 

Ayrıca, Hanri Benazus’un kendi koleksiyonundan “Atatürk ve Çocuk Fotoğrafları” sergisi bayrama özel 21-30 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerle buluşacak. Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu bayramı kutlamak adına değerli olan bu sergi, B blok sergi alanında yer alacak.

 

Çocuklar için renkli etkinlikler

 

Çocukların keyif aldığı etkinliklerden yüz boyama, sosis balon gibi farklı aktiviteler, 22 - 23 Nisan tarihlerinde 14.00 – 18.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezi B blok etkinlik alanında çocukları bekliyor. Çocuklar bayramı, her hafta sonu gerçekleşen Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında 22 Nisan Cumartesi 14.00 - 15.30 saatleri arasında “Renkli Taşlar ile Taş Boyama Atölyesi” ve 23 Nisan Pazar “Hepimiz El Ele  Mandala Çalışması’’ ile kutlayacak. Çocuklar, ayrıca, 23 Nisan’da Agora Sinemaları’nda; Şirinler ve Maşa ile Koca Ayı filmlerini izleyecekler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri