Agora Alışveriş Merkezi’nde müzik ziyafeti

17 Nisan 2017 Pazartesi

Kaliteli hizmet anlayışını etkinlikler ile destekleyen Agora Alışveriş Merkezi ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor

agora-alisveris-merkezinde-muzik-ziyafeti

Türkiye’de sevilen bir grup olan Yüksek Sadakat, 15 Nisan Cumartesi saat 19.00‘da gerçekleştirdiği konserde vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, basgitarda Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Sefa Deniz Alemdar Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine müzik dolu bir gün yaşattı. Grubun ünlü parçalarının seslendirildiği konserde Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tüm şarkılara eşlik etti.

 

Grubun hayranları mini konserin ardından bol bol fotoğraf çektirip, imzalı kartlarının sahibi oldular. Yaklaşık 2 saat süren ve ücretsiz olan organizasyon ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.  

 

Sevilen rock grubu Yüksek Sadakat hayranlarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek, imza sırası için bekleyen herkes ile birebir ilgilendi. 2004 yılından beri Yüksek Sadakat adı ile başarılı işlere imza atan ünlü sanatçılar, akustik performansları ile Agora Alışveriş Merkezi’nde herkese keyifli dakikalar yaşattılar. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri