Agora 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladı

20 Mayıs 2016 Cuma

Agora Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı birbirinden güzel etkinliklerle kutladı

agora-19-mayis-genclik-ve-spor-bayramini-coskuyla-kutladi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı genç yetenekler ile kutlayan Agora Alışveriş Merkezi, birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Ortaokul ve lise öğrencilerinin sahne aldığı koro ve dans gösterileri İzmirliler tarafından yoğun ilgi gördü.


Agora Alışveriş Merkezi sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor.
Urla 80’inci Yıl Gazi Orta Okulu “Bir Notada Siz Destek Verir Misiniz?” projesi ile müzik sınıfına piyano satın alarak öğrencilere Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık kursu açılması için Agora Alışveriş Merkezinde bir etkinlik düzenledi.  Müzik eğitimini yaşamlarında ileri düzeye taşıyıp meslek edinmelerini sağlamak için yapılan projede; Cesur Kemancılar Orkestrası, Urla Hakan Çeken Kültür Merkezi’nde verecekleri konserden elde edilen gelir ile Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık kursu için müzik sınıflarına piyano alacaklardır.  Sosyal sorumluluk projelerine her zaman önem veren Agora Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs günü Cesur Kemancıları Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırladı. 27 öğrencinin konser verdiği etkinlikte Cesur Kemancılar ziyaretçilere keyif dolu bir gün yaşattı ve büyük beğeni topladı.


19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Özel Martı Koleji Gençlik Etkinlikleri, Agora Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşattı. Beden Perküsyon gösterisi, tabak gösterisi, Atatürk’ün sevdiği şarkılar, ulusal marşlarla Özel Martı Anadolu Lisesi çok özel gösterilerle ilgi topladı.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 19 Mayıs 1919’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tam Türkiye idealini gerçekleştirme yolunda ilk adımı attığını belirterek, 19 Mayıs’ın tarihte ki önemini vurguladı.  Noyan, her yıl olduğu gibi, bu yıl da İzmir’in başarılı okullarının etkinliklerine Agora Alışveriş Merkezi ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, tüm gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladığını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri