Adese’ye yeni Genel Müdür

22 Kasım 2012 Perşembe

Farklı sektörlerde bulunan yatırımları, sağladığı istihdam ve yakaladığı istikrarlı gelişim ivmesi ile ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan İttifak Holding, bünyesinden yaptığı yeni atamalarla yönetim kadrosunu da güçlendiriyor. Bu kapsamda, Holding’in perakende sektöründeki güçlü markası Adese’nin kısa süre önce boşalan Genel Müdürlük koltuğuna 3 yıldır şirketin Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Sıtkı Erben getirildi

adeseye-yeni-genel-mudur

Anadolu sermayesinin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden olan İttifak Holding’de yeniden yapılanma çalışmaları devam ediyor. İttifak Holding’in istikrarlı gelişim ve büyümesine, kârlılığına ve verimliliğine katkı sağlamak amacıyla kurum içinde yapılan atamalara bir yenisi daha eklendi. Holding’in 21 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren markası Adese’de Genel Müdürlük görevine atanan Sıtkı Erben’in yine Adese bünyesinde 3 yıldır sürdürdüğü Genel Müdür Yardımcılığı’nın yanı sıra Holding bünyesindeki farklı şirketlerde 15 yıllık deneyimi bulunuyor. 

15 yıllık deneyim
1975’te Konya’da doğan Sıtkı Erben, Selçuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. İttifak Holding’deki iş hayatına 1996 yılında stajyer olarak başladı. 1998’de Beyşehir Yem Sanayi Ticaret AŞ Muhasebe ve Finans Müdürlüğüne getirildi. 2002 yılında askerlik görevini yedek subay olarak tamamlayan Erben, dönüşte yine bir İttifak Holding iştiraki olan Selet Entegre Et ve Süt Ürünleri San. Tic. A.Ş’de çeşitli görevler üstlendi ve 2004’te bu şirketin İşletme Müdürlüğüne atandı. 2008 yılının Ocak ayında ise Adese Genel Müdür Yardımcılığına getirildi. 2009 yılında eğitim amacıyla bir süre ABD’ye bulunan Erben, 21 Kasım 2012 tarihi itibariyle Adese’ye Genel Müdür olarak atandı.

Yönetim Organizasyon üzerine yüksek lisans yapan ve 2003 yılından bu yana Mali Müşavirlik unvanı taşıyan Erben, evli ve iki çocuk babası.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri