Adese’nin “Beyzade”si yenilendi

14 Aralık 2015 Pazartesi

Mağaza açılışlarının yanı sıra mağaza yenilemelerine hızla devam eden Adese, son olarak yenilediği Beyzade Adese Mağazası ile müşterilerine modernize edilmiş bir ortamda keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor

adesenin-beyzadesi-yenilendi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, bir yandan yeni mağaza açılışlarını sürdürürken diğer yandan mevcut mağazalarını yenilemeyi sürdürüyor. Bu doğrultuda, Beyzade Adese mağazasını baştan aşağıya yenileyen Adese, açılış törenini geçtiğimiz gün İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese yöneticileri ve müşterilerin katılılımıyla gerçekleştirdi.


Adese, modernizasyon çalışmaları yapılan diğer mağazalarda olduğu gibi Beyzade Adese’yi de daha modern yapıda tasarlayarak, reyonlardan soğutucu gruplara, aydınlatma sistemlerinden mağaza görsellerine kadar baştan sona yeniledi. Beyzade Adese, yenilenen yüzüyle; 265 metrekarede 11 personeli ve 5 bin çeşit ürünle müşterilerine hizmet verecek.

 

Beyzade Adese Mağazası’nın modernize edilmesiyle ilgili bilgi veren Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök; “Adese’yi her geçen gün yeni mağazalarla büyütürken diğer yandan da mevcut mağazalarımızı yeniliyoruz. Müşterilerimizin alışveriş deneyimini üst seviyede yaşayabilmelerini sağlamak için mağazalarımızı teknik, mimari ve görsel anlamda yeniden yorumluyor, tasarlıyor ve dizayn ediyoruz. Zafer mağazamızda başlattığımız yeni konsept yenileme çalışmalarını Beyzade mağazamızla sürdürüyoruz. Müşterilerimizin taleplerini de göz önüne alarak yenilediğimiz Beyzade mağazamızı yeni yüzüyle müşterilerimizin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mevcut mağazalarımızdaki yenileme çalışmalarımıza ve mağaza açılışlarımıza önümüzdeki dönemde de ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri