Adese’den 2 mağaza birden

02 Temmuz 2015 Perşembe

Perakende sektörünün büyüyen yıldızı Adese, Ankara ve Karaman’da açtığı şubelerle hizmet ağını genişletmeye devam ediyor

adeseden-2-magaza-birden

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağazalarıyla şube ağını genişletmeye devam ediyor. Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde açtığı yeni mağazasıyla büyümesini sürdüren Adese, Karaman mağazasını da müşterilerinin hizmetine sundu.

Yeni mağaza açılışlarıyla Adese’nin büyüme konusundaki kararlılığına dikkat çeken Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Şereflikoçhisar mağazamızla birlikte Ankara’daki şube sayımız 11’e ulaştı. Diğer taraftan Şereflikoçhisar’ın hemen ardından Karaman’da açtığımız mağaza da bizim sürdürülebilir büyüme stratejimiz çerçevesinde attığımız önemli bir adımdı. Karaman’daki bu ikinci mağazamızın açılışıyla birlikte toplam şube sayımızı 145’e yükselttik. Bu rakamı önümüzdeki günlerde Konya ve Bolu başta olmak üzere yeni açacağımız mağazalarla daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Ankara Şereflikoçhisar mağazasının açılış kurdelesini Adese Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben ve Adese yöneticileri birlikte kesti. Müşterilerin yoğun katılımıyla açılan Şereflikoçhisar Adese; gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, zücaciyeden ev tekstiline, ayakkabıdan konfeksiyona kadar 10 bin farklı ürün çeşidiyle 700 metrekarelik ticari alanda 3 kasa ve 17 personeliyle 365 gün hesaplı ve kaliteli alışverişin keyfini yaşatacak.

Karaman Adese’nin açılışı ise, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, İttifak Holding İcra Kurulu Üyesi Cemil Coşgun, Adese Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben ve müşterilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Tüm mağazalarında olduğu gibi Karaman mağazasında da modern bir alışveriş ortamı sunan Adese; müşterilerine 850 metrekarelik bir alanda 4 kasa, 16 çalışan ve 8 bin ürün çeşidiyle hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri