Adese yeni yıla hızlı başladı

06 Ocak 2016 Çarşamba

Adese, 2016 yılında da mağaza sayısını artırarak büyüyecek. Yılın ilk mağazasını Ankara Özgürlük’te hizmete açan Adese böylece Ankara’da 14, toplamda da 151 mağaza sayısına ulaştı

adese-yeni-yila-hizli-basladi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, 2015’te hız verdiği mağaza açılışlarına 2016’da da devam ediyor. Aralık ayında Ankara’da Barıştepe ve Güventepe mağazalarının açılışını gerçekleştiren Adese, dün (5 Ocak) düzenlenen törenle Ankara’daki 14’üncü, toplamda ise 151’inci şubesi olan Özgürlük mağazasını Keçiören’de müşterilerinin hizmetine sundu. Açılış töreni, Adese yöneticileri ve müşterilerin katılımıyla gerçekleşti.


Son bir ay içerisinde Ankara’da üç yeni mağazayı müşterileri ile buluşturduklarını ifade eden Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök; “Yeni mağaza açılışlarımıza 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da tüm hızıyla devam ediyoruz. Orta Anadolu ölçekli büyüme planı çerçevesinde hem Ankara’da hem de diğer şehirlerdeki mağaza açılışlarımızı sürdüreceğiz. Önümüzdeki günlerde Konya’da ve Ankara Kızılcahamam’da iki yeni mağazayı daha müşterilerimizle buluşturacağız.” dedi.


Özgürlük mağazasında 590 metrekare ticari alanda 12 personeliyle müşterilerine hizmet vermeye başlayan Adese; başta gıda, manav, temizlik, kozmetik ve züccaciye reyonları olmak üzere 5 bin farklı ürünü bir arada sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri