Adese yeni mağazalarıyla büyüyor

15 Aralık 2014 Pazartesi

Mağaza açılışlarına tüm hızıyla devam eden Adese, Isparta Şarkikaraağaç mağazasının ardından Konya’nın Kadınhanı ilçesinde 139’uncu mağazasını açtı

adese-yeni-magazalariyla-buyuyor

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni açtığı şubelerle mağaza ağını genişletmeye devam ediyor.  Adese, geçtiğimiz günlerde açtığı Isparta Şarkîkaraağaç mağazasının ardından Konya’nın Kadınhanı ilçesindeki mağazasını da müşterilerinin hizmetine sundu. Adese,  Kadınhanı mağazasının açılışını Kadınhanı Protokolü, İttifak Holding ve Adese Yöneticileri ile Kadınhanı halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Kadınhanı mağazasının açılışıyla ilgili bilgi veren Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, Adese’nin yeni mağazalar açarak büyümeye devam edeceğini belirterek, “Konya’dan doğan ulusal bir marka olarak Kadınhanı’nda da mağaza açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mağazamızla birlikte toplam şube sayımızı 139’a yükselttik. Biz, bundan sonraki süreçlerde de en doğru yerlerde bulunarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.  Bu ayın sonuna kadar Afyon, Ankara ve Konya merkezde olmak üzere üç mağaza daha açarak 2014 yılında mağaza sayımızı 142’ye çıkaracağız” dedi.

Kadınhanı mağazasında iki kasa ve 14 personeliyle müşterilerine hizmet verecek olan Adese; müşterilerine gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe ve oyuncaktan zücaciyeye kadar 5 bin farklı ürünü bir arada sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri