Adese, Kulu’ya bir şube daha açtı

26 Kasım 2012 Pazartesi

Yeni marketler açan ve mevcut marketlerini yenilemeye devam eden Adese, 2009’dan bu yana hizmet verdiği Kulu’daki ikinci marketini açtı

adese-kuluya-bir-sube-daha-acti

Geçtiğimiz ay Çumra’da bir market daha açan Adese, bu kez Kulu’daydı. Konya ve ilçelerindeki etkinliğini artırmaya devam eden perakende markası, yoğun talep üzerine ilçelerdeki şube sayısını artırıyor.

579 metrekaresi satış alanı olmak üzere toplam bin 283 metrekare alana kurulu Kulu Cadde Adese şubesinin açılış kurdelesini Kulu Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahri Akay, İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Körpe, İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Adem Elgün, İttifak Holding İcra Kurulu Başkanı Tahir Atila, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben ile birlikte kesti. 

18 kişilik istihdam
3 binden fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük işverenleri arasında yer alan Adese, yeni marketiyle Kulu’ya istihdam da getirdi. Kulu şubesi ile 18 kişilik istihdam sağlayan Adese böylece Kulu’da 40 kişiye doğrudan istihdam sağladı.

Kulu Cadde Adese şubesi, 3 kasa ve 18 çalışanıyla Kulu’nun en işlek caddesi üzerinde hizmet veriyor. Reyonlarında toplam 6 bin 100 ürüne yer veren market, sadece gıda ürünlerinde değil, temizlik, zücaciye, kişisel bakım, küçük ev aletleri, oyuncak, hırdavat, elektrik malzemeleri gibi gıda dışı ürünlerde de geniş bir ürün yelpazesine sahip.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri