Adese, Isparta’daki ikinci mağazasını açtı

06 Kasım 2014 Perşembe

Adese, zengin bir tarihi geçmişe sahip Şarkikaraağaç’ta açtığı şubeyle birlikte Isparta’daki ikinci, toplamda ise 138’inci mağazasını müşterilerinin hizmetine sundu

adese-ispartadaki-ikinci-magazasini-acti

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Isparta’daki ikinci mağaza açılışını 5 Kasım 2014, Çarşamba günü Şarkikarağaç’ta düzenlenen bir törenle gerçekleştirdi. Açılış töreni; Şarkikaraağaç protokolü, İttifak Holding ve Adese yöneticileri ile Şarkikaraağaç halkının katılımıyla gerçekleşti.

Mağaza açılışıyla ilgili bilgi veren Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Mağaza açılışlarımızı hızla sürdürüyoruz. Isparta’daki ilk mağaza açılışımızı Nisan ayında Yalvaç’ta yapmıştık. Şarkikaraağaç’ta açtığımız mağazamızla birlikte Isparta’da ikinci, toplamda ise 138’inci mağazaya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şarkikaraağaç; ekonomisiyle, tarihiyle, halkıyla köklü bir geçmişe sahip.Biz de Adese’nin 23 yıllık deneyimini Şarkikaraağaç halkıyla buluşturarak bu zengin birikime katkı sağlamak istiyoruz. Adese, tüm Şarkikaraağaçlılara hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

400 metrekarelik market alanında, 5 kasa ve 14 personel ile gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, oyuncaktan zücaciyeye kadar 5 bin çeşit ürün sunan Adese, Şarkikaraağaçlılara 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri