Adese, Isparta’da ilk mağazasını açtı

14 Nisan 2014 Pazartesi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Isparta’daki ilk mağazasını Yalvaç’ta müşterilerinin hizmetine sundu. Şehrin en büyük ve en eski yerleşim yerlerinden olan Yalvaç’ta açılan mağaza ile birlikte, Adese’nin toplam şube sayısı 136’ya ulaştı

adese-ispartada-ilk-magazasini-acti

Yeni mağaza açılışlarına devam eden ulusal perakende zinciri Adese’nin, Isparta’daki ilk mağazası Yalvaç Adese, 11 Nisan’da düzenlenen törenle açıldı. Açılış töreni Yalvaç Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fahri Akay, İttifak Holding İcra Kurulu Başkanı Tahir Atila, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben ve Yalvaçlıların katılımı ile gerçekleştirildi.

Yalvaç halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da açılışlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Adese olarak 8 şehirde, 136 mağazamızla, yılda 35 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün burada Isparta’daki ilk, Türkiye’deki 136’ncı mağazamızın açılışını gerçekleştiriyoruz. 22 Yalvaçlı arkadaşımız toplam bin 100 metrekarelik mağazamızda 5 bini aşkın ürün çeşidi ile sizlere hizmet verecek. Hepinize açılışımıza katıldığınız için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yalvaç Adese, 3 kasa ve 22 personel ile gıdadan temizliğe, manavdan unlu mamullere, konfeksiyondan ayakkabıya kadar 5 binin üzerine farklı ürün çeşidiyle Yalvaç halkına hizmet verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri