Adese, Hyundai kazandırdı

18 Mart 2015 Çarşamba

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese’nin Gillette’le birlikte düzenlediği çekiliş kampanyasının kazananları Kulesite Adese’de noter huzurunda yapılan çekilişle belli oldu

adese-hyundai-kazandirdi

Perakende sektörünün en fazla kampanya düzenleyen markalarından Adese, müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Adese, 23 Ocak - 10 Mart günleri arasında Gillette’le birlikte düzenlediği çekiliş kampanyasının kazananları Kulesite Adese’de noter huzurunda yapılan çekilişle belli oldu.

Adese ve Adesem mağazalarından Gillette ürünlerinden 20 TL ve katlarında alışveriş yapan Adese Kart sahiplerinin katıldığı kampanyanın çekilişi 5. Noter gözetiminde yapıldı. Çekiliş sonunda kampanyanın büyük ödülü 2015 model Hyundai i20’nin sahibi Konya’dan Mehmet Deniz olurken; 3 kişi Samsung Galaxy S4 cep telefonu, 3 kişi Samsung Led TV ve 3 kişi de Samsung tablet kazandı.

Adese ve Gillette iş birliğinde düzenlenen çekiliş kampanyasına müşterilerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten Adese Konya Bölge Müdürü Nurettin Örücü; “Sektörün en fazla kampanya düzenleyen markalarından biri olarak müşterilerimizin alışverişlerini kazanca dönüştürmeye devam ediyoruz. Tüm müşterilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için sürekli yeni kampanyalar gerçekleştiriyoruz. Biz, Adese olarak önümüzdeki dönemlerde de farklı kampanyalarla müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Kampanyaya katılan Adese müşterileri, çekilişle ilgili kesin sonuçlara ve hediye teslim detaylarına 23 Mart’tan itibaren www.adese.com.tr adresi ile 444 0 237 numaralı Adese Müşteri Hizmetleri’nden ulaşabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri