Adese, Afyon Sultandağı’nda

13 Mayıs 2013 Pazartesi

İttifak Holding’in perakende markası Adese, Afyon’daki ilk mağazasını Sultandağı’nda açtı

adese-afyon-sultandaginda

Sektörde 22’nci, İMKB’de ise 2’nci yılını kutlayan Adese, 2012 yılında odağına aldığı verimlilik ve yenilenme çalışmalarına 2013 yılında da devam ediyor. Verimsiz lokasyonlardan çıkarak yeni lokasyonlara giren Adese, hizmet zincirine Adese Sultandağı mağazasını ekledi.

Son dönemlerde marketlerini hızla modernize eden ve ar-ge faaliyetlerinin sonucunda yenilikçi teknolojilerle müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunan Adese, Sultandağı şubesiyle Afyon’daki ilk mağazasını açtı.

Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, “Verimlilik ve yenilenme çalışmalarımıza kararlı bir şekilde devam ediyoruz. Belirlediğimiz strateji kapsamında geçtiğimiz yıldan bu yana planlı olarak devam ettirdiğimiz çalışmalarımızın yeni ayağında Afyon’da ilk mağazamızı Sultandağı’nda açmaktan dolayı Adese Ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. En büyük amacımız; Sultandağılılara ailemizin bir parçası olduklarını hissettirebilmek ve onlara verdiğimiz değeri doğru bir şekilde gösterebilmek. Şimdiden tüm Sultandağılılara hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Açılışa özel indirimler ile faaliyete başlayan Adese Sultandağı mağazası, Sultandağı halkı tarafından da büyük bir ilgiyle karşılandı. 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Sultandağı Adese’de gıdadan temizlik ürünlerine, sebze-meyve ürünlerinden et ürünlerine, zücaciyeden konfeksiyona kadar 4 bin çeşit ürün yer alıyor. Sultandağı Adese 400 metrekare satış alanında 2 kasa ve 15 personel ile hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri