Adese 2015 yılını dev hediyelerle karşılıyor

26 Ocak 2015 Pazartesi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, Gillette işbirliğiyle düzenlendiği kampanya kapsamında müşterilerine Hyundai i20, Samsung Galaxy S4, Samsung Led TV ve Samsung tablet kazanma fırsatı sunuyor

adese-2015-yilini-dev-hediyelerle-karsiliyor

Perakende sektörünün en fazla kampanya düzenleyen markalarından Adese, yeni başlayan hediye kampanyasıyla bir kez daha müşterilerinin yüzünü güldürüyor. 10 Mart gününe kadar geçerli kampanya kapsamında; Gillette ve Permatik ürünlerinden tek seferde 20 TL ve katlarında alışveriş yapan misafirler çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

Adese Kart sahiplerinin katılabildiği kampanya, tüm Adese ve Adesem mağazalarında geçerli olacak. 16 Mart gününde, Kulesite Adese mağazasında, noter huzurunda halka açık şekilde düzenlenecek çekilişte; 1 kişi Hyundai i20, 3 kişi Samsung Galaxy S4 cep telefonu, 3 kişi Samsung Led TV, 3 kişi ise Samsung tablet kazanacak.
 
Bugüne kadar düzenlediği hediye kampanyalarıyla müşterileri tarafından büyük ilgi gören Adese, Gillette ile birlikte yaptığı bu son kampanyasıyla da müşterilerine hediyeler ve alışveriş fırsatları sunmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri