23 Nisan Outlet Center İzmit’te çok renkli geçti

25 Nisan 2016 Pazartesi

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen eğlenceli etkinliklerle, bu yıl da çocukların uğrak yeri oldu

23-nisan-outlet-center-izmitte-cok-renkli-gecti

21 Nisan Perşembe günü 23 Nisan nedeniyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Acaristan, Arnavutluk ve İran gibi bölgelerden gelen birçok gösteri grubu, Outlet Center Amfi Tiyatro alanında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sundu.


23 Nisan Cumartesi günüyse Outlet Center İzmit, her yıl çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yaptı. Çocuklar, gün boyunca düzenlenen, tahtabacak ve jonglor şovları gibi eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirdi. Palyaçolar, çocukların yüzlerini boyadı; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıttı.


Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, 7 – 11 yaş grubu öğrencileri kapsayan; “Tatil” konulu ödüllü resim yarışması düzenledi. Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda dereceye giren öğrencilere aşağıda belirtilen ödüller verildi.


Resim yarışması birincisine 750 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki, Resim yarışması ikincisine 500 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki, Resim yarışması üçüncüsüne 300 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki, Mansiyon ödülü kazananlara (4 adet) 100 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki verildi.


Kazananlar şöyle:  
Resim yarışması birincisi: Dicle Zeynep Küçük - Seymen Koleji 3 / D
Resim yarışması ikincisi: Yağmur Ceylan - Emek Dayanışması İlkokulu 3 / C
Resim yarışması üçüncüsü: Enes Mert Karkın Yarbay Refik Cesur İlkokulu 3 / I
Mansiyon: Yiğit Eren Erkmen
Mansiyon: Ecrin Melek Karkın Ulusal Egemenlik İlkokulu 1 / B
Mansiyon: Sueda Gümüş Emrah Konut İlkokulu
Mansiyon: Yunus Emre Karkın


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri