19 Mayıs’ın buluşma noktası Agora AVM olacak

16 Mayıs 2016 Pazartesi

Agora Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını birbirinden güzel etkinliklerle ve coşkuyla kutluyor. 19 Mayıs Perşembe günü öğrencilerin Gençlik ve Spor Bayramı için özel hazırladıkları etkinlikler ve dans gösterileri saat 14.00’de Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında coşkuyla kutlanacak

19-mayisin-bulusma-noktasi-agora-avm-olacak

 

Özel Martı Koleji Gençlik Etkinlikleri, Saat 14.00’de başlayacak. Beden Perküsyon gösterisi, tabak gösterisi, İngilizce ve Atatürk’ün sevdiği şarkılar, marşlar, damat halayı ve roma halayıyla Özel Martı Anadolu Lisesi çok özel gösterilerle gelen ziyaretçilere güzel bir gün yaşatacak.


Urla 80.yıl Gazi Orta Okulu “Bir Notada Siz Destek Verir misiniz? “projesi ile müzik sınıfına piyano satın alarak öğrencilere Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık kursu açılmasına olanak sağlayacak.

Müzik eğitimini yaşamlarında ileri düzeye taşıyıp meslek edinmelerini sağlamak için yapılan projenin kaynağı;  Cesur Kemancılar orkestrasının Urla Hakan Çeken Kültür Merkezi’nde verecekleri konserin biletlerinden elde edilecek gelirdir.

Sosyal sorumluluk projelerine her zaman önem veren Agora Alışveriş Merkezi, 19 Mayıs Perşembe günü Cesur Kemancıları Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlayacak.27 öğrencinin konser vereceği etkinlikte Cesur Kemancılar ziyaretçilere keyif dolu bir gün yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri